Dla Klienta indywidualnego

KTO CIĘ TAK UMEBLOWAŁ?

Współpracując z nami, możesz urządzić wnętrza według swoich potrzeb i upodobań. Bez względu na to, czy masz maleńkie mieszkanko, czy może szukasz czegoś, co mogłoby nadać charakteru dużym, otwartym przestrzeniom. Firma FurnDirect proponuje swoim klientom usługę produkcji mebli/akcesoriów według indywidualnych projektów. Projekty są na bieżąco konsultowane z klientami, tak aby dopracowany był każdy szczegół. Wykonujemy meble o dowolnych wymiarach z wykorzystaniem szerokiej gamy materiałów.

Dzięki kooperacji z wieloma partnerami handlowymi, mamy dostęp do najnowszych rozwiązań akcesoriów i materiałów. Dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania.

Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół stolarzy montażystów którzy zadbają o każdy szczegół. Świadczymy również usługi budowlane! Dowiedz się więcej na temat naszych usług budowlanych.

NASZE PRODUKCJE OBEJMUJĄ

 • Meble do domów
 • Meble nietypowe
 • Meble niestandardowych wymiarów
 • Kuchnie na wymiar
 • Meble sklepowe
 • Meble do SPA
 • Meble do obiektów sportowych
 • Meble do obiektów rekreacyjnych
 • Meble na indywidualne zamówienie
 • Meble ogrodowe

​​Efekty naszej pracy można zobaczyć w zakładce Nasze realizacje. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Usługi dla hoteli

Usługi dla hoteli

Usługi dla restauracji

Usługi dla restauracji

Aranżacja wnętrz

Aranżacja apartamentów

Remonty budowlane

Usługi budowlane

Masz pytania związane z naszą ofertą? Chcesz nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 13:00.

FurnDirect – kontakt z biurem

ul. Grunwaldzka 2

42-311 Żarki Letnisko

NIP: 9542323810

Godziny otwarcia:

Pn – pt 8:00 – 16:00

Sobota 9:00 – 13:00

Telefon FurnDirect+48 669 050 566

E-mail FurnDirectbiuro@furndirect.pl

FurnDirect – kontakt z produkcją

Telefon FurnDirect+48 787 616 672

E-mail FurnDirectdominik.szpakowski@furndirect.pl

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FurnDirect Dominik Szpakowski z siedzibą w Krakowie, ul. Jasna 2A, 42-311 Żarki Letnisko, NIP: 9542323810.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.