Usługi dla hoteli

ZASTANAWIASZ SIĘ DLACZEGO MY?

Nasza firma bardzo dobrze czuje się przy realizacjach hotelowych. Z racji wieloletniego doświadczenia oraz znajomości rynku, wiemy jak bardzo ważną rolę odgrywa wystrój pokoi hotelowych dla klienta. Wygodne i komfortowe meble to podstawa dlatego możemy spełnić wszystkie wymagania dotyczące mebli hotelowych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Jako międzynarodowi dostawcy mebli, z chęcią dzielimy się naszą pasją do tworzenia mebli, wzornictwa i gościnności, a nasze relacje z naszymi klientami i dostawcami to partnerstwo oparte na zaufaniu.

Każdy nasz projekt traktujemy indywidualnie a nasze produkcje za każdym razem szczegółowo są analizowane tak aby w 100% sprostać oczekiwaniom klienta. Dla nas bardzo ważne jest aby otrzymać od klienta zarys koncepcji, zdjęcie bądź wizualizacje ponieważ wtedy nasza firma może przygotować odpowiednią ofertę. Po pierwszym spotkaniu i omówieniu wszystkich szczegółów możemy przystąpić do przygotowania ”POKOJU POKAZOWEGO” przed seryjną produkcją. Klient ma możliwość zapoznania się realnie z wystrojem i wprowadzić ewentualne zmiany.

Wiemy, że klientom zależy też na szybkiej i profesjonalnej obsłudze, dlatego dostarczane przez nas meble montowane są dokładnie i terminowo. Profesjonalny montaż wykonany przez wykwalifikowanych pracowników, tworzy dla Naszych Klientów niezwykle praktyczne i wygodne wnętrza. Podczas montażu zabezpieczamy również wszystkie wymagające tego elementy, aby cały proces montażu przebiegł bezproblemowo. Z klientem ustalamy elementy takie jak wniesienie mebli ich rozładunek, montaż i rozmieszczenie. Świadczymy również usługi budowlane! Dowiedz się więcej na temat naszych usług budowlanych.

NASZE PRODUKCJE OBEJMUJĄ

 • Recepcje: meble na wymiar, krzesła, stoły,  pufy, sofy, regały, zabudowy,  dekoracje, firany, zasłony, karnisze, poduszki dekoracyjne.
 • Sale konferencyjne: stoły, krzesła,  regały, szafy, biblioteczki, firany i zasłony wraz z karniszami.
 • Pokoje hotelowe:  szafy, stoły, krzesła, fotele, stoliki, biurka, pufy, sofy, łóżka, dekoracje, firany i zasłony wraz z karniszami.
 • Apartamenty: kuchnie na wymiar, szafy, stoły, krzesła, komody, regały,  fotele, stoliki, biurka, pufy, sofy, łóżka, dekoracje, firany i zasłony wraz z karniszami.
 • Jadalnie: stoły, krzesła, szafki, meble na wymiar, bufety itp..
 • VIP room: szafki spersonalizowane, aneks kuchenny, meble ekskluzywne, regały, kanapy, stoły itp…

​​Efekty naszej pracy można zobaczyć w zakładce Nasze realizacje. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Usługi dla hoteli

Usługi dla hoteli

Usługi dla restauracji

Usługi dla restauracji

Aranżacja wnętrz

Aranżacja apartamentów

Remonty budowlane

Usługi budowlane

Masz pytania związane z naszą ofertą? Chcesz nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 oraz w soboty w godzinach 9:00 – 13:00.

FurnDirect – kontakt z biurem

ul. Grunwaldzka 2

42-311 Żarki Letnisko

NIP: 9542323810

Godziny otwarcia:

Pn – pt 8:00 – 16:00

Sobota 9:00 – 13:00

Telefon FurnDirect+48 669 050 566

E-mail FurnDirectbiuro@furndirect.pl

FurnDirect – kontakt z produkcją

Telefon FurnDirect+48 787 616 672

E-mail FurnDirectdominik.szpakowski@furndirect.pl

  Administratorem Państwa danych osobowych jest FurnDirect Dominik Szpakowski z siedzibą w Krakowie, ul. Jasna 2A, 42-311 Żarki Letnisko, NIP: 9542323810.

  Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.